
Gazel AI
ActiveTagline:Se hvor godt din marketing-side konverterer.
Opdateret:22. oktober 2026
Domain Rating:
Hvad er Gazel AI?
Gazel AI er et AI-drevet værktøj til konverteringsanalyse af websites. Det vurderer dine landingssider, marketing-sites og produktsider ud fra målgruppe, budskab, troværdighed og UX. Få en fuld revision med citerede eksempler og handlingsorienterede anbefalinger på under 2 minutter.
Brugsvejledning Gazel AI?
Indsæt URL'en til dit website eller din landingsside. Gazel analyserer budskab, troværdighed, UX og målgruppe og leverer inden for 2 minutter en fuld rapport med citerede teksteksempler og handlingsorienterede anbefalinger. Eksporter den som PDF for at dele med dit team eller dine kunder.
Gazel AI Kjernefunktioner
01
Målgruppeanalyse
Forstå, hvem din side appellerer til, og om den matcher din ideelle kunde.
02
Budskabsgennemgang
Vurder dit værditilbud, overskrifter og CTA'er for klarhed og effekt.
03
Troværdighedstjek
Gennemgå tillidsignaler, sociale beviser og autoritetsindikatorer på din side.
04
UX- og designrevision
Gennemgå layout, visuel hierarki og UX-bedste praksis.
05
Delbare PDF-rapporter
Download professionelle PDF-rapporter for at dele med dit team eller dine kunder.
Gazel AI Anvendelsesscenarier
Revidér en landingsside før produktlancering for tidligt at opdage konverteringsbarrierer.
Sammenlign dit website med en konkurrent for at finde, hvor du mister besøgende.
Erstat dyre kvartalsvise UX-revisioner med AI-analyser på forespørgsel.
Som solo-grundlægger får du objektiv konverteringsfeedback uden bureau.
Gazel AI Ofte stillede spørgsmål
Hvor lang tid tager en analyse?
Hvad er inkluderet i ét kredit?
Hvordan prissættes kreditter?
Skal jeg bruge et kreditkort for at prøve?
Gazel AI Produktbaggrund & officielle links
Gazel AI Support-e-mail & kundeservicekontakt & refunderingskontakt osv.
Mere kontakt, besøg Om os side(https://gazel.ai)
Gazel AI Virksomhedsinfo
Gazel AI Virksomhedsnavn: Unfold Ventures
Gazel AI Udviklertype: company
Mere om Gazel AI, Besøg venligst Om os side(https://gazel.ai)
Gazel AI Priser
Gazel AI Prislink: https://gazel.ai/pricing
Gazel AI Twitter
Gazel AI Twitter-link: https://x.com/gazel_ai
Gazel AI Priser & planer
Starter
flat$19 engangsbetaling
- 3 fulde website-analyser
- AI-drevet konverteringsindsigt
- Citerede eksempler
- PDF-eksport inkluderet
Mest populære
Growth
flat$49 engangsbetaling
- 10 fulde website-analyser
- AI-drevet konverteringsindsigt
- Citerede eksempler
- PDF-eksport inkluderet
Agency
flat$99 engangsbetaling
- 25 fulde website-analyser
- AI-drevet konverteringsindsigt
- Citerede eksempler
- PDF-eksport inkluderet
Single Analysis
flat$9 engangsbetaling
- 1 fuld website-analyse
- AI-drevet konverteringsindsigt
- Citerede eksempler
- PDF-eksport inkluderet

