
Stepsize AI
ActiveCo to jest Stepsize AI?
Jak używać Stepsize AI?
Stepsize AI Kluczowe funkcje
Metryki z automatycznym komentarzem
Przekłada surowe dane o zadaniach na zrozumiały język, ułatwiając zespołom ocenę sytuacji i realizację celów sprintu.
Wgląd AI na poziomie projektu
Wykorzystuje strukturę epików do grupowania pojedynczych zadań w wątki tematyczne, oferując ogólny przegląd i szczegóły.
Inteligentne wykrywanie ryzyk wdrożenia
Z wyprzedzeniem identyfikuje zagrożenia i sugeruje praktyczne kroki, aby unikać opóźnień.
Pulpity bez konfiguracji wstępnej
Błyskawicznie buduje dopasowane panele wprost z systemów śledzenia bez potrzeby tworzenia szablonów.
Prywatność i silne szyfrowanie danych
Stosuje szyfrowanie AES-256 w spoczynku i w transmisji, gwarantując brak wykorzystania danych do trenowania LLM.
Stepsize AI Scenariusze użycia
Codzienne standupy: Utrzymuj pełne zgranie członków zespołu i współpracowników
Synchronizacja zespołu: Przekazuj interesariuszom przejrzyste aktualizacje postępów
Raport ze sprintu: Zwięzłe podsumowanie działań i zrealizowanych zadań w sprincie
Raport Kanban: Śledzenie ciągłego przepływu pracy i tempa dostarczania
Podsumowanie dla kierownictwa: Raportowanie strategiczne dla liderów inżynierii
Stepsize AI Często zadawane pytania
Z jakimi narzędziami integruje się Stepsize AI?
Czy dostępny jest darmowy okres próbny?
Czy dane projektowe będą wykorzystywane do trenowania AI?
Jak zabezpieczone są nasze dane projektowe?
Stepsize AI Opis produktu i oficjalne linki
Stepsize AI E-mail pomocy technicznej, kontakt z obsługą klienta, kontakt w sprawie zwrotów itp.
Więcej kontaktów, odwiedź strona o nas(https://stepsize.com/security)
Stepsize AI Informacje o firmie
Stepsize AI Nazwa firmy: Stepsize Ltd.
Stepsize AI Typ programisty: company
Więcej o Stepsize AI, Odwiedź stronę strona o nas(https://stepsize.com/security)
Stepsize AI Cennik
Stepsize AI Link do cennika: https://stepsize.com/ai/pricing
Stepsize AI Twitter
Stepsize AI Link do Twittera: https://twitter.com/StepsizeHQ
Stepsize AI LinkedIn
Stepsize AI Link do LinkedIna: https://www.linkedin.com/company/stepsize/
Cennik i plany Stepsize AI
Team
Cykliczne- $29 /miesiąc za tablicę Jira lub zespół Linear
- 2-tygodniowy bezpłatny okres próbny dla każdego planu
- Pierwszy raport za darmo, bez konieczności podawania karty
- Czytelne cotygodniowe aktualizacje postępów zespołów
- Wykrywanie ryzyk wdrożeniowych i analizy sztucznej inteligencji
Tailored Setup
contact- Wdrożenie dostosowane do potrzeb dużych zespołów
- Pełne wsparcie dla Proof of Concept (PoC)
- Wsparcie w zakresie audytu bezpieczeństwa i zgodności
- Rabaty ilościowe i wydłużony okres próbny
- Indywidualny proces wdrożenia z dedykowanym opiekunem


