
Tenorshare AI Bypass
ActiveЩо таке Tenorshare AI Bypass?
Як користуватися Tenorshare AI Bypass?
Tenorshare AI Bypass Основні функції
Обхід провідних AI-детекторів
Перебудовує параметри перплексії та динаміки речень для впевненого проходження Turnitin, GPTZero та Originality.ai.
Різноманітність тональностей і режимів
Надає 7 стилів письма та режими Fast, Balanced і Ultra-Enhanced для різних завдань.
Багатомовна гуманізація
Підтримує понад 50 мов, дотримуючись правил місцевої граматики, ідіом та культурного контексту.
Збереження змісту та захист від плагіату
Зберігає всі ключові тези та думки, гарантуючи 100% унікальність без граматичних помилок.
Tenorshare AI Bypass Сценарії використання
Студенти проходять перевірку Turnitin для наукових робіт без зміни власних висновків
SEO-копірайтери та блогери покращують статті, щоб уникнути санкцій Google і зберегти позиції в пошуку
Творці контенту перетворюють чернетки AI на живі сценарії відео та публікації
Маркетингові команди масштабують створення контенту, зберігаючи голос бренду без блокувань AI-фільтрами
Tenorshare AI Bypass Часті запитання
Що таке Tenorshare AI Bypass?
Чи допоможе інструмент, якщо мій власний текст помилково визнано як AI?
Чи є підтримка інших мов, окрім англійської?
Чи дійсно Tenorshare AI Bypass обходить Turnitin та GPTZero?
Чи працює інструмент з великими статтями та есе?
Чи є обмеження за кількістю слів?
Tenorshare AI Bypass Основна інформація та офіційні посилання
Tenorshare AI Bypass Електронна адреса підтримки, контакти служби підтримки клієнтів, повернення коштів тощо.
Більше контактів на сторінці сторінка про нас(https://www.tenorshare.com/company/aboutus.html)
Tenorshare AI Bypass Інформація про компанію
Tenorshare AI Bypass Назва компанії: TENORSHARE(HONGKONG)LIMITED
Tenorshare AI Bypass Тип розробника: company
Детальніше про Tenorshare AI Bypass, Будь ласка, відвідайте сторінку сторінка про нас(https://www.tenorshare.com/company/aboutus.html)
Tenorshare AI Bypass Ціни
Tenorshare AI Bypass Посилання на ціни: https://ai.tenorshare.com/pricing/buy-ai-bypass
Ціни та плани Tenorshare AI Bypass
Free Trial
Безкоштовно- Безкоштовний пробний період з лімітом слів
- Вбудований AI-детектор
- Режими Fast та Balanced
- Базова перевірка граматики
Basic
Періодичний- 10 000 слів на місяць
- 600 слів на один запит
- Необмежена AI-перевірка
- Режими Fast та Balanced
- 7 стилів письма
- Порівняння за 10 AI-детекторами
- Підтримка понад 80 мов
- Базова перевірка граматики
Pro
Періодичний- 50 000 слів на місяць
- 3 000 слів на один запит
- Необмежена AI-перевірка
- Режими Fast та Balanced
- Режим Ultra-Enhanced (посилений)
- 7 стилів письма
- Порівняння за 10 AI-детекторами
- Підтримка понад 80 мов
- 100% без плагіату та помилок
Unlimited
Періодичний- Необмежена кількість слів на місяць
- Необмежена кількість слів на запит
- Необмежена AI-перевірка
- Режим Ultra-Enhanced (посилений)
- 7 стилів письма
- Порівняння за 10 AI-детекторами
- Підтримка понад 80 мов
- Обхід суворих AI-перевірок
- 100% без плагіату та помилок




