Palmier Pro
ActiveЩо таке Palmier Pro?
Як користуватися Palmier Pro?
Palmier Pro Основні функції
Генеративний ШІ безпосередньо на таймлайні
Створюйте зображення, відео та аудіо за допомогою Kling, FLUX, Runway і ElevenLabs прямо на монтажному таймлайні.
Автоматизація за допомогою агентів та MCP
Надає локальний сервер MCP, що дозволяє Claude, Cursor і Codex аналізувати проєкт і виконувати автоматичний монтаж за шаблонами.
Повноцінний набір професійних інструментів NLE
Підтримує багатодоріжкове редагування, підрізування ripple, анімацію ключових кадрів, корекцію кольору, LUT, хромакей та синхронізацію мультикамери.
Локальна та хмарна транскрипція високої точності
Розпізнавайте мовлення, створюйте стилізовані субтитри та шукайте репліки у вихідних відеоматеріалах за допомогою локальних або хмарних моделей.
Професійний експорт у формати NLE
Рендерите відео у форматах H.264, H.265 і ProRes або експортуйте стандартний файл NLE XML для Premiere Pro, DaVinci Resolve та Final Cut.
Palmier Pro Сценарії використання
Автоматизація регулярних форматів відео та шаблонних кліпів за допомогою ШІ-агентів
Генерація перебивок (B-roll), дикторського голосу та графічних ассетів прямо на таймлайні
Швидке збирання чорнового монтажу та синхронізація мультикамери для авторів контенту
Створення синхронізованих багатомовних субтитрів і точної розшифровки тексту
Palmier Pro Часті запитання
Чим Palmier Pro відрізняється від звичайних вебсервісів для генерації ШІ?
На що витрачаються кредити?
Як працює інтеграція з MCP?
Чи можу я поєднувати власні зйомки з кліпами, згенерованими ШІ?
Чи навчаються моделі ШІ на моїх відео або даних проєкту?
Які формати підтримуються для експорту?
Palmier Pro Основна інформація та офіційні посилання
Palmier Pro Електронна адреса підтримки, контакти служби підтримки клієнтів, повернення коштів тощо.
Palmier Pro Електронна пошта підтримки: founders@palmier.io
Більше контактів на сторінці сторінка про нас(https://www.palmier.io/docs)
Palmier Pro Інформація про компанію
Palmier Pro Назва компанії: Palmier, Inc.
Palmier Pro Тип розробника: company
Детальніше про Palmier Pro, Будь ласка, відвідайте сторінку сторінка про нас(https://www.palmier.io/docs)
Palmier Pro Ціни
Palmier Pro Посилання на ціни: https://www.palmier.io/pricing
Palmier Pro YouTube
Palmier Pro Посилання на YouTube: https://www.youtube.com/@palmier-io
Palmier Pro Twitter
Palmier Pro Посилання на Twitter: https://x.com/Palmier_io
Palmier Pro LinkedIn
Palmier Pro Посилання на LinkedIn: https://www.linkedin.com/company/palmierio/
Palmier Pro GitHub
Palmier Pro Посилання на GitHub: https://github.com/palmier-io/palmier-skills
Ціни та плани Palmier Pro
Free
Безкоштовно- Повнофункціональний багатодоріжковий редактор
- Підключення Claude, Codex і Cursor через MCP
- Реєстрація облікового запису не потрібна
- Локальна транскрипція та пошук за мовленням у матеріалах
- Рендеринг відео та експорт NLE XML
Pro
Періодичний- Усі можливості плану Free
- 5 000 кредитів генерації на місяць
- Доступ до всіх підтримуваних медіамоделей
- Високоточна хмарна транскрипція
- Вбудований ШІ-чат Palmier
Max
Періодичний- Усі можливості плану Pro
- 12 000 кредитів генерації на місяць
- Пріоритетна технічна підтримка
Enterprise
contact- Індивідуальний обсяг кредитів генерації
- Централізований білінг та корпоративні рахунки
- Персональний онбординг та навчання
- Приватний канал у Slack
- Спільні командні робочі процеси та кастомні навички

