
Gala GLP-1
ActiveWat is Gala GLP-1?
Hoe te gebruiken Gala GLP-1?
Gala GLP-1 Belangrijkste kenmerken
Coaching door AI-diëtiste
AI-diëtiste Gala geeft dagelijks persoonlijk advies over voeding, beweging en gewoontes voor duurzaam afvallen.
Beoordeling door artsen
Je vult de online gezondheidsbeoordeling in; bevoegde artsen toetsen je antwoorden en maken bij geschiktheid een persoonlijk plan.
Persoonlijk GLP-1-plan
Bij medische geschiktheid kan het plan samengestelde semaglutide of tirzepatide bevatten, tegen een vast tarief van $179 per maand bij elke dosering.
Bijhouden in de app
Registreer injecties, doseringen, maaltijden en trainingen in de Gala-app en volg je voortgang.
Herhaalrecepten & afspraken
Beheer herhaalrecepten en artsafspraken via één dashboard, met doorlopende online nazorg.
Gala GLP-1 Cases
Medisch begeleide GLP-1-behandeling voor gewichtsverlies
Dagelijkse controle van eetlust en trek met AI-coaching
Injecties, voeding en voortgang bijhouden in één app
Toegang tot samengestelde GLP-1-medicatie tegen een vast tarief
Gala GLP-1 Veelgestelde vragen
Wat is Gala GLP-1?
Zijn de GLP-1-medicijnen FDA-goedgekeurd?
Hoe werkt het AI-platform?
Wat kost het?
Voor wie is Gala bedoeld?
Gala GLP-1 Productachtergrond & officiële links
Gala GLP-1 Support e-mail & contact klantenservice & teruggave contact etc.
Gala GLP-1 Support e-mail: team@gala.coach
Meer contact, bezoek de over ons pagina(https://gala.coach/about-gala/)
Gala GLP-1 Bedrijfsinformatie
Gala GLP-1 Bedrijfsnaam: AI Coaching, Inc.
Gala GLP-1 Type ontwikkelaar: company
Meer over Gala GLP-1, Bezoek de over ons pagina(https://gala.coach/about-gala/)
Gala GLP-1 Prijzen
Gala GLP-1 Prijslink: https://gala.coach/pricing/
Gala GLP-1 Prijzen & Plannen
GLP-1-zorg
Periodiek- Vast tarief van $179/maand bij elke dosering
- Samengestelde semaglutide of tirzepatide
- Beoordeling door artsen en persoonlijk plan
- AI-diëtiste coaching en app-tracking
- Herhaalrecepten en nazorg inbegrepen

