Orimon.ai
ActiveWat is Orimon.ai?
Hoe te gebruiken Orimon.ai?
Orimon.ai Belangrijkste kenmerken
Conversationele leadkwalificatie
Identificeer en kwalificeer leads automatisch tijdens chats, wat je team dagelijks uren bespaart.
Meertalige ondersteuning
Communiceer met klanten in hun taal met ondersteuning voor meer dan 150 talen.
Omnichannel-aanwezigheid
Bereik gebruikers via website, WhatsApp, Instagram, Slack, Microsoft Teams, Telegram, Facebook Messenger en meer.
Live chat
Draag gesprekken naadloos over van AI naar menselijke agenten wanneer nodig.
Analysedashboard
Volg gebruikersgedrag, engagementtrends en demografie om gesprekken en conversiestrategieën te optimaliseren.
Naadloze integraties
Verbind Webhook, Zapier, Pabbly, HubSpot, Salesforce, Google Sheets en meer.
Orimon.ai Cases
Klantenservice-automatisering met FAQ's en kennisbank
Leadgeneratie en verkoopondersteuning met CRM-integraties
E-commerce shoppingassistent voor productaanbevelingen en snellere checkouts
Orimon.ai Frequently Asked Questions
Wat betekent 'x berichten per periode' in elk plan?
Hoe worden berichten geteld tegen mijn quotum?
Wat gebeurt er als ik mijn maandelijkse berichtenquotum overschrijd?
Werkt het met mijn tools?
Is er een contract?
Orimon.ai Productachtergrond & officiële links
Orimon.ai Support e-mail & contact klantenservice & teruggave contact etc.
Orimon.ai Support e-mail: contact@orimon.ai
Meer contact, bezoek de over ons pagina(https://orimon.gitbook.io/docs/)
Orimon.ai Bedrijfsinformatie
Orimon.ai Bedrijfsnaam: Ori Labs Ltd.
Orimon.ai Type ontwikkelaar: company
Meer over Orimon.ai, Bezoek de over ons pagina(https://orimon.gitbook.io/docs/)
Orimon.ai Pricing
Orimon.ai Prijslink: https://orimon.ai/pricing
Orimon.ai YouTube
Orimon.ai YouTube-link: https://www.youtube.com/@orimonai
Orimon.ai Twitter
Orimon.ai Twitter-link: https://x.com/orimonai
Orimon.ai Facebook
Orimon.ai Facebook-link: https://www.facebook.com/groups/orimon/
Orimon.ai LinkedIn
Orimon.ai LinkedIn-link: https://www.linkedin.com/company/orimon
Orimon.ai Prijzen & Plannen
Free
Gratis- 1 chatbot
- 1 e-commercebot
- 1 live agent-stoel
- 50 credits/maand (tot 150 berichten/maand)
- 10 links/chatbot voor training
- Documenttraining: 5 bestanden < 2 MB
- 5 trainingen/maand
- Alleen website-chatbot
- Alleen Webhook-integratie
Starter
Periodiek- 2 chatbots
- 1 e-commercebot
- 4 live agent-stoelen
- 4.000 credits/maand (tot 12.000 berichten/maand)
- 200 links/chatbot
- Documenttraining: 25 bestanden < 3 MB
- Onbeperkte trainingen
- Alle berichtenkanalen
- Alle lead flow-integraties
- API-toegang
Growth
Periodiek- 5 chatbots
- 2 e-commercebots
- 10 live agent-stoelen
- 10.000 credits/maand (tot 30.000 berichten/maand)
- 500 links/chatbot
- Documenttraining: 50 bestanden < 5 MB
- Onbeperkte trainingen
- Alle berichtenkanalen
- Alle lead flow-integraties
- API-toegang
Elite
Periodiek- 10 chatbots
- 5 e-commercebots
- 20 live agent-stoelen
- 40.000 credits/maand (tot 120.000 berichten/maand)
- 1.000 links/chatbot
- Documenttraining: 100 bestanden < 10 MB
- BYOK voor onbeperkte berichten
- Orimon-branding verwijderen
- White label chatbotdomein
Enterprise
contact- Onbeperkte actieve chatbots
- Onbeperkte live agenten
- Onbeperkte berichten/maand
- Toegewijde accountmanager
- Onbeperkte bestandsuploads
- Premium klantenservice
- Persoonlijke onboarding
- Alle integraties en API-toegang

