Walles.AI
ActiveVad är Walles.AI?
Hur man använder Walles.AI?
Walles.AI Nyckelfunktioner
Chatta på valfri sida
Öppna sidopanelen för att chatta med Walles.AI om valfri webbsida, PDF eller YouTube-video, drivet av GPT-4 och GPT-3.5.
Textverktyg med ett klick
Markera valfri text på en sida och låt Walles.AI förklara, översätta eller omformulera den direkt med GPT-3.5.
Webb- och YouTube-sammanfattare
Få en snabb översikt av valfri YouTube-video eller webbartikel utan att titta eller läsa hela.
Bild- och visionchatt
Chatta med bilder, extrahera text via OCR och lös matematikproblem som visas i bilder.
Notion-export
Exportera chatt-historik och anteckningar till Notion så att dina frågor och svar hålls organiserade.
Walles.AI Användningsområden
Sammanfatta långa artiklar och YouTube-videor innan du läser eller tittar
Översätt eller formulera om markerad text på valfri webbsida direkt
Extrahera text från skärmdumpar och bilder med inbyggd OCR
Exportera AI-konversationer och anteckningar till Notion för senare referens
Skriv professionella artiklar med en AI-skrivassistent
Walles.AI Vanliga frågor
Vad är Walles.AI?
Hur kan jag använda Walles.AI?
Hur skiljer sig Walles.AI från andra ChatGPT-assistentverktyg?
Är Walles.AI gratis?
På vilka webbplatser fungerar inte Walles.AI?
Walles.AI Produktbakgrund & officiella länkar
Walles.AI Support-e-post & kundtjänstkontakt & återbetalningskontakt etc.
Walles.AI Support-e-post: team@walles.ai
Mer kontakt, besök Om oss sida(https://walles.ai/tutorial)
Walles.AI Företagsinformation
Walles.AI Företagsnamn: byteflow Limited
Walles.AI Utvecklartyp: company
Mer om Walles.AI, Besök gärna Om oss sida(https://walles.ai/tutorial)
Walles.AI Prissättning
Walles.AI Prislänk: https://walles.ai/pricing
Walles.AI Twitter
Walles.AI Twitter-länk: https://twitter.com/Walles_AI
Walles.AI Priser och planer
Gratis
Gratis- 30 frågor per dag
- Läs webbsidor och videor: totalt 2 sidor
- Läs PDF: totalt 10 filer, 200 sidor per fil
- Läs bilder: totalt 2 bilder
- Tillgång till alla grundläggande funktioner
- Begränsad provperiod av Pro-funktioner
- Begränsade förfrågningar under högtrafikperioder
Pro
Återkommande- 3000 frågor per månad
- 30 GPT-4-frågor per månad
- 10 bildgenereringar per månad
- Läs webbsidor och videor: 50 sidor per dag
- Läs PDF: 50 filer per dag, 2000 sidor per fil
- Läs bilder: 10 bilder per månad
- Bildchatt med OCR-stöd
- Chatta med PDF och markera svarskällor
- Sammanfatta YouTube-videor
- Exportera chattar eller synkronisera anteckningar till Notion
- Inga frågegränser under högtrafikperioder
- Chrome, iOS, Mac, Android, Windows (kommer snart)



