
Ziji (咨记)
ActiveЩо таке Ziji (咨记)?
Як користуватися Ziji (咨记)?
Ziji (咨记) Основні функції
Онлайн-запис і розклад
Китайськомовні консультанти діляться посиланнями; клієнти записуються без реєстрації. Облік записано/завершено/скасовано; супервізія й навчання окремо.
Структуровані картки клієнтів
Посилання інтейку для консультантів у Китаї; активні/пауза/закриті справи.
Нотатки сесій (SOAP / DAP / custom)
Шаблони для китайськомовних консультантів із процесними нотатками та таймлайном.
Транскрипція в нотатки
Завантажте записи чи транскрипти; Ziji створює чернетки нотаток для перевірки.
ІІ-організація
Зведення завжди перевіряє китайськомовний консультант; опційні інкогніто-чати. Знеособлення перед ІІ, без навчання.
Командна редакція для студій
Для студій у Китаї: ролі, спільні календарі, огляд, контроль доступу, публічна сторінка запису.
Ziji (咨记) Сценарії використання
Самостійний китайськомовний консультант веде запис, картки й нотатки в одному місці
Студія counselling у Китаї ділиться календарем і контролює доступ до нотаток
Консультанти в Китаї перетворюють записи/транскрипти на чернетки нотаток для перевірки
Ziji (咨记) Часті запитання
Чи надає Ziji counselling або медичні послуги?
Як захищені дані?
Як Ziji використовує ІІ?
Чи є безкоштовний пробний період?
Ziji (咨记) Основна інформація та офіційні посилання
Ziji (咨记) Електронна адреса підтримки, контакти служби підтримки клієнтів, повернення коштів тощо.
Ziji (咨记) Електронна пошта підтримки: hello@getziji.com
Більше контактів на сторінці сторінка про нас(https://getziji.com/en/)
Ziji (咨记) Інформація про компанію
Ziji (咨记) Назва компанії: Boye Technology (Shanghai) Co., Ltd.
Ziji (咨记) Тип розробника: company
Ziji (咨记) Адреса компанії: Shanghai, CN
Детальніше про Ziji (咨记), Будь ласка, відвідайте сторінку сторінка про нас(https://getziji.com/en/)
Ziji (咨记) Ціни
Ziji (咨记) Посилання на ціни: https://getziji.com/plans
Ціни та плани Ziji (咨记)
Standard
Періодичний- 30 днів пробного періоду після реєстрації
- Запис, картки, нотатки сесій
- Квоти транскрипції та ІІ за тарифами
- Для китайськомовних консультантів
Pro
Періодичний- Більше квот транскрипції та ІІ
- Власні згоди й довірена мітка часу
- Власний логотип організації
- Підписка після проби — не freemium
Team
contact- Усі функції Pro
- Ролі й спільні календарі
- Огляд і публічна сторінка запису
- Для студій і центрів у Китаї

