
PhotoCat AI Image Extender
ActiveWat is PhotoCat AI Image Extender?
Hoe te gebruiken PhotoCat AI Image Extender?
PhotoCat AI Image Extender Belangrijkste kenmerken
AI-uncrop en -uitbreiding
Dankzij Uncrop AI worden achtergronden naadloos geüncropt en uitgebreid, voor een voller, natuurlijker beeld zonder handmatige bewerking.
Ontbrekende randen herstellen
Verbeter elke foto door ontbrekende of afgesneden randen opnieuw op te bouwen, zodat het onderwerp comfortabel in het kader past.
Kwaliteitsbehoudende uitbreiding
Breid achtergronden schoon uit en vergroot ze met generatieve AI, waarbij details behouden blijven zonder zichtbare kwaliteitsvermindering.
Beeldformaat vrij vergroten
Groei verder dan de oorspronkelijke beeldgrenzen om ruimte te maken voor lay-outs, banners of socialmediaposts zonder het onderwerp bij te snijden.
PhotoCat AI Image Extender Cases
Portretten corrigeren waarbij het onderwerp te krap is ingekaderd, door het kader naar buiten uit te breiden
Meer lucht toevoegen rond productfoto’s voor marktplaatsen of advertenties
Socialmedia-afbeeldingen in de juiste verhouding brengen zonder het onderwerp af te snijden
Randen van gescande of oude foto’s herstellen die tijdens het scannen zijn afgesneden
PhotoCat AI Image Extender Veelgestelde vragen
Hoe werken mijn credits?
Hoe kan ik mijn PhotoCat-abonnement opzeggen?
Wat is de AI Image Extender?
PhotoCat AI Image Extender Productachtergrond & officiële links
PhotoCat AI Image Extender Support e-mail & contact klantenservice & teruggave contact etc.
PhotoCat AI Image Extender Support e-mail: support@photocat.com
Meer contact, bezoek de over ons pagina(https://photocat.com/image-extender)
PhotoCat AI Image Extender Bedrijfsinformatie
PhotoCat AI Image Extender Bedrijfsnaam: Pixocial Technology (Singapore) Ltd. Pte
PhotoCat AI Image Extender Type ontwikkelaar: company
Meer over PhotoCat AI Image Extender, Bezoek de over ons pagina(https://photocat.com/image-extender)
PhotoCat AI Image Extender Prijzen
PhotoCat AI Image Extender Prijslink: https://photocat.com/pricing/
PhotoCat AI Image Extender Prijzen & Plannen
Gratis
Gratis- 5 gratis credits ('Snacks')
- 1 Snack per beeldbewerking
- 1 Snack per seconde videobewerking
- Basis AI-beeldgereedschap
Pro
Periodiek- 100 Snacks per week
- 1 Snack per beeldbewerking
- 1 Snack per seconde videobewerking
- Premium AI-functies en workflows
